В закладі пройшло Свято останнього дзвоника 2018. Випускників,учнів,батьків та вчителів привітали директор НВК Пономаренко Е.В.,Овчаренко І.Л. – завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації,вчитель- ветеран Васильєва Т.Г., представник ТОВ"Новий сад" Діденко Л.М.,біліотекар Володимирівської с/ради Алфімова Т.В. Всім присутнім побажали гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. Випускникам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій. Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!
![](/3/9.jpg) ![](/3/pisnja.jpg) ![](/3/4klas-1.jpg) ![](/3/zal.jpg) ![](/3/4klas-2.jpg) ![](/3/batki.jpg) ![](/3/kl..jpg) ![](/3/ruki.jpg)
|