Ми раді вітати Вас на сайті Володимирівської гімназії Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області Четвер, 26.12.2024, 14:21
Вітаю Вас Гість | RSS
МЕНЮ

Історія нашого закладу розпочалася в 1928 році, коли була заснована початкова школа.

       Першого вересня 1928 року пролунав перший шкільний дзвінок для учнів 1-4 класів, які мали навчатися у дві зміни : 1-2 класи у першу зміну, а 3-4 класи у другу зміну. Обігрівали приміщення школи взимку за допомогою двох груб, відповідальними за цю справу були техпрацівники, які приходили до школи за 1,5-2 години раніше до уроків, щоб встигнути нагріти приміщення раніше.

     Заселення земель продовжувалося, тому кількість дітей шкільного віку збільшувалася. Новомихайлівська семирічка не забезпечувала такої кількості школярів, тому незабаром у 1932 році Володимирівська початова школа стала семирічкою. 5-7 класи  розміщували у пристосованих приміщенях контори колгоспу та хати Різника Панаса. Серед перших випускників сьомого класу школи були: Скора Марія Авраамівна, Скора Ганна Яківна, які закінчили школу у 1935 році.  Під час окупації села з вересня 1941 року до жовтня 1943 року школа не працювала, і тільки у жовтні 1943 року знову пролунав шкільний дзвоник.  Школа не могла вмістити всіх бажаючих навчатися. Знову постали питання про будівництво нового приміщення на території школи, але змогли це зробити лише у 1948 році, коли побудували нове приміщення на дві класні кімнати, бібліотеку. Тоді в школі працювали: Живодвор Олексій Петрович – директор з 1944 по 1947 рік. Рижило Павло Матвійович – директор 1947-1948Живодвор – вчителька російської мові та літератури. Білик Микола Дорофійович, Перехода Уляна Євтихівна, Пелюхня Олександа Михайлівна, Гноєва Оксана Іванівна, Власенко Марія Петрівна, Пилипенко Микола – вчителі початкових класів. Про будівництво 8-річної школи йшлося на засіданні Володимирівської сільської ради від 27 березня 1959 року. Ухвалили будівництво школи оголосити загальномасовим всього працездатного населення. Рекомендувати директору радгоспу «Красноградський» депутату Чесаку С. М. відремонтувати піч для виготовлення цегли силами радгоспу і здати її в експлуатацію до 01 червня 1959 року. У 1949 році директором школи був призначений фронтовик, розвідник у роки війни 1941 – 1945 років, який пройшов дорогами війни понад три роки страшних випробувань. Це Сулятицький Микола Костянтинович, надзвичайно відповідальний та вимогливий. За його наполегливою ініціативою у 1960 році розпочато будівництво цегляної початкової школи на шість класних кімнат, канцелярію та піонерську кімнату. Матеріально будувати нове приміщення активно допомагав колгосп «Прогрес» в особі його голови Кривуци. У1963 році розпочалися уроки в новобудові, школа вперше мала змогу  перейти на однозмінне навчання. Школа в опалювальний період обігрівалася за допомогою котельні.  Сулятицький Микола Костянтинович дуже багато зробив, щоб забезпечити школу новими меблями, всім необхідним для проведення практичних робіт з фізики, хімії, біології. Школа стала першою у районі, де було облаштовано географічний майданчик. Вчителем географії працювала Сулятицька В.М. Однодумцями - колегами ініціативного директора працювали: Герасимець М.П. - російська мова та література, Остапенко – математика, Остапенко З.В. – українська мова та література, Симоненко Н.Я.- українська мова та література, Івко М.І. – українська мова та література.

         У 1969 році директором школи було призначено Куценка Гната Матвійовича, а Сулятицький Микола Костянтинович був переведений на посаду завуча. У тому ж році почалося переведення навчання на кабінетну систему, створено дві групи продовженого дня   для учнів початкових класів. Першими вихователями цих груп працювали Куценко В.А., Бойко Т.І. У 1970-1971 навчальному році  в школі  навчалися 211 учнів, всі в одну зміну. Середня наповненість класів становила 25-27 учнів, хоча в окремих класах було до 40 учнів. Для  покращення харчування учнів груп продовженого дня було розпочато будівництво шкільної їдальні, фінансування якого  забезпечував  бюджет  району.  У різні роки після виходу на пенсію Куценка Гната Матвійовича директорами школи працювали: Довгаль Ніна  Дмитрівна – вперше було переведено всіх на змінне взуття; Васильєв Валентин Михайлович – збагатив матеріальну базу школи для    спортивно-туристичної роботи серед школярів; перекрито дах шифером. Савченко Надія Тимофіївна – активно створювала мікроферму    для школярів, за будівництво якої відповідав радгосп «Красноградський» в особі його директора Засядька І.Ф.

  Бичків та свиней для ферми виділив колгосп «Прогрес». Наступний директор Карпак Микола Петрович, якого змінив колишній випускник школи Герасимець Володимир Олександрович, саме під час його керівництва у 2002 році було відкрито їдальню, яка з 1996 року не працювала, котельня була переведена на газове опалення.

       Зараз директором працює теж випускниця школи Пономаренко Елла  Василівна під час її керівництва Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів відділу освіти Красноградської РДА Харківської області була реорганізована на Володимирівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Красноградської районної державної адміністрації Харківської області. Її колегами є такі випускники школи: Пономаренко Олександр Іванович, Мельникова Надія Олександрівна, а в дитячому садку, який є частиною НВК, старшим вихователем працює випускниця 1989 року - Стогній Наталія Вікторівна.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

https://legalaid.gov.ua

Архів дописів
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz
  • Copyright MyCorp © 2024Зробити безкоштовний сайт з uCoz