Напередодні святкування Дня фізичної культури і спорту, в закладі з (07.09.2018 -14.09.2018) проведено Олімпійський тиждень та Олімпійський урок. В рамках тижня були проведені заходи: виховні години "Олімпійський рух - історія та сьогодення" 4 – 8 класи, виготовлення Олімпійської листівки 1 – 4 класи; Олімпійський урок та естафети для 4-8 класів. До участі були залучені: класні керівники, вчитель фізичної культури, педагог-організатор та органи учнівського самоврядування закладу.
![](/4/1-1.jpg) ![](/4/1-2.jpg) ![](/4/1-3.jpg) ![](/4/1-5.jpg) ![](/4/1-6.jpg) ![](/4/20180913_122225.jpg)
![](http://krvolod.ucoz.ua/2/IMG_20170907_182041.jpg)
|